FDU.cz

Ing. Martin SVOBODA, EFA - autor projektu FDU.cz

Ing. Martin SVOBODA - podrobnosti

 • V oblasti financí, daní a účetnictví podniká 19 let
 • V oblasti finančního poradenství pracuje jako nezávislý finanční poradce ve spolupráci se servisní organizací Collega Brokers a Collega Investice a Gepard Finance na hypotéky.
 • Působnost: Prostějov, Brno, Praha a jejich okolí
 • Tel.: 774 151 161, email: martin.svoboda@fdu.cz
 • Rád(a) bych využil(a) poradenských služeb tohoto finančního a účetního poradce.
 • Zajímá Vás jak využívá kombinaci finančních produktů tento poradce? Navštivte jeho partnerský web a Návrhy řešení.

Licence a kvalifikace

 • Absolvent Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Při studiu magisterského programu Účetnictví a finanční řízení podniku ho zaujala nabídka stát se rodinným finančním poradcem. Při studiu vysoké školy si doplňoval teoretické znalosti praktickými dovednostmi spoluprací v účetní kanceláři v oblasti daní, daňové evidence a účetnictví.
 • Činnosti rodinného finančního poradce se věnuje jako své hlavní činnosti, jeho vedlejší činností je i účetní poradenství – může tak zajistit poradenství jak pro fyzické osoby – nepodnikatele, tak pro podnikatelské subjekty a zabezpečit tak komplexní služby v obou těchto oblastech.
 • Je autorem webu RFPplus.cz, jenž je jeho partnerským projektem a zabývá se rodinným finančním poradenstvím a vzděláváním rodinných finančních poradců a jejich klientů.
 • Je také autorem webů PROMYŠLENÁ INVESTICE.cz, který je jeho rozšiřujícím projektem v oblasti investic do finančních, majetkových a věcných aktiv a PROMYŠLENÉ FINANCE.cz, které doplňují investice o životní a majetkové pojištění, úvěry a hypotéky a další produkty rodinných financí.
 • Od VI/2017 je certifikovaným finančním poradcem €FA pod záštitou Evropské asociace finančního plánování pro Českou republiku, což je nejvyšší stupeň kvalifikace poradce v ČR.
 • IČ podnikatele: 75812355
 • Vázaný zástupce dle zákona o distribuci pojištění a zajištění
 • Vázaný zástupce investičního zprostředkovatele a Investiční poradce (se specializací pro kolektivní investování)
 • Vázaný zástupce pro zprostředkování spotřebitelského úvěru

O poradci

 • Rád pracuje s lidmi a rodinné finanční poradenství bere vždy zodpovědně a jako svou životní příležitost něco zajímavého dokázat. Proto se také rozhodl udělat životní krok a opustit původní zprostředkovatelskou firmu, ve které začínal a získat svobodu v rozhodování a podnikání a vytvořit vlastní značku ve finančním poradenství.
 • V oblasti financí, daní a účetnictví si klade za cíl to, aby jeho klienti své finance využívali efektivně, měli kvalitně zajištěna všechna životní a majetková rizika a tvořili krátkodobá, střednědobá i dlouhodobá aktiva v investicích finančního, majetkového a věcného typu. V oblasti účetní se snaží poskytovat svým klientům maximální možný servis a poradenství.
 • Ve svém volném čase aktivně sportuje – jeho nejoblíbenějším sportem je Sport psích spřežení, kterému se věnuje již 22 let a smečka Sibiřských Husky se mu tak stala láskou na celý život. Má chovatelskou stanici Snow Huskies.

Reference

Ing. Jiří Knížek - international router - nákupčí mezinárodních přeprav

Ze strany tohoto finančního poradce jsem se vždy setkal s širokou nabídkou finančních/pojišťovacích produktů, ze kterých mi ochotně a trpělivě pomáhá vybrat ty, které odpovídají mým představám a momentální životní situaci. Kladně hodnotím široké spektrum kombinace finančních produktů ZFP akademie, jehož je dosaženo kontinuální spoluprácí s nejvýznamnějšími institucemi finančního trhu.

Lenka Smýkalová - OSVČ - marketing

Tomuto rodinnému finančnímu poradci maximálně důvěřuji, pracuje na profesionální úrovni, je vstřícný a ochotný řešit různé finanční záležitosti - zajištění životních rizik, tvorbu krátkodobých i dlouhodobých úspor, otázku bydlení ... Oceňuji také kvalitní servis v oblasti financí a také osobní přístup ke klientům.

RNDr. Margita Opravilová - vedoucí laboratoře

Během své spolupráce s tímto finančním poradcem jsem byla velmi spokojena s odbornou připraveností, vstřícností, ochotou a schopností srozumitelně mi objasnit danou finanční problematiku. Rovněž jsem byla spokojena s komplexností mi nabízených finančních produktů.

Manželé Krampolovi

Tento finanční poradce nás seznámil se všemi možnostmi, které v oblasti finančních produktů máme, navrhl řešení jejich kombinace. Obdrželi jsme přehled produktů spolu s trvalými příkazy, šanonem a máme vše na jednom místě. Tento poradce je také neustále na telefonu a snaží se s námi potkat či zařídit potřebné záležitosti co nejdříve.

MDDr. Erika Pivodová - zubařka

Tento poradce přehledně vysvětluje problematiku financí. Jeho kreativní přístup je komplexní a vůči klientovi individuální. Je ochotný, časově i prostorově flexibilní.

Bc. Marcela Tomková - účetní

Se službami tohoto poradce jsme velmi spokojeni. Jeho profesionalita šla ruku v ruce s lidským přístupem, vše ohledně financí nám ochotně vysvětlil, předložil optimální řešení všech našich požadavků a nechal nás si vybrat to, co bylo nejlepší. Vše potřebné zařídil, kdykoli byl ochotný pomoci s řešením a vyřízením naší hypotéky od A do Z. Úžasný přístup, neskutečná ochota a těšíme se na další spolupráci.

Manželé Vítovi

Jsme se s tímto poradcem opravdu spokojeni, proto spolupracujeme nadále a dlouhodobě v různých oblastech rodinných financí.

Foto

©Ing. Martin SVOBODA 2008-2024
Poslední aktualizace: 9.1.2024