FDU.cz

V této části se dozvíte vše důležité o poradcích, kteří spolupracují na tvorbě projektu FDU.cz a řídí se jeho zásadami. Jsou zde uvedeny poradenské služby jednotlivých poradců, jejich vzdělání a praktické zkušenosti v oboru, licence, kvalifikace a jiné informace, které vedou k přiblížení jejich přístupu k práci finančního a účetního poradce.

Kdo jsme

Finanční a účetní poradenství

Ing. Martin SVOBODA - podrobnosti

Ing. Martin SVOBODA, EFA - autor projektu FDU.cz

  • V oblasti financí, daní a účetnictví podniká 18 let
  • Působnost: Prostějov, Brno, Praha a jejich okolí
  • Tel.: 774 151 161, email: martin.svoboda@fdu.cz
  • Pro více informací o poradci, klikněte na fotografii

Finanční poradenství

Další kolegové, kteří s námi spolupracují jako Rodinní finanční poradci, jsou uvedeni na našem partnerském webu RFPplus.cz, což je náš partnerský projekt a zabývá se rodinným finančním poradenstvím a vzděláváním rodinných finančních poradců a jejich klientů z týmu Ing. Martina SVOBODY.

Účetní poradenství

Pavla SVOBODOVÁ - podrobnosti

Pavla SVOBODOVÁ

  • V oblasti daní, daňové evidence a účetnictví podniká 28 let
  • Působnost: Prostějov a jeho okolí
  • Tel.: 777 80 36 80, 582 368 991, email: pavla.svobodova@fdu.cz
  • Pro více informací o poradci, klikněte na fotografii

O nás - finance, daně a účetnictví

Nejen finance, daně a účetnictví jako takové, ale také s tím související poskytování poradenství je neustále dynamicky se měnící oblast, ve které by každý člověk měl spoléhat na odborníka, který má v této oblasti dostatek teoretických znalostí a dlouholeté praktické zkušenosti a je schopen tak poskytovat kvalitní služby. Snažíme se o to, aby výsledkem naší práce byl vždy spokojený klient, spokojený poradce a dlouhodobý a korektní vztah založený na důvěře klienta a jeho finančního a účetního poradce.

Výhodou spolupráce s námi je komplexní poradenství jak v oblastech rodinných, podnikatelských či firemních financí, tak v oblasti daní, daňové evidence a účetnictví. Finance, daně a účetnictví jsou nepochybně značně propojené oblasti a díky spolupráci našich poradců ve všech těchto oblastech jsou vždy kvalitní služby, které jsou poskytovány vždy na základě individuálního přístupu a odborné péče.

Bližší informace o produktech a partnerech v oblasti finančního poradenství najdete v sekci Finance a informace z oblasti daní, daňové evidence a účetnictví najdete v sekci Daně a účetnictví.

©Ing. Martin SVOBODA 2008-2023
Poslední aktualizace: 2.1.2023